هوش مصنوعی

اولین نمایشگاه هوش مصنوعی IAI2023 با هدف شناسایی و معرفی آخرین دستاوردها و محصولات فناورانه در زمینه هوش مصنوعی در هتل عباسی اصفهان برگزار گردید. در این رویداد، تلاش برگزارکنندگان بر ایجاد بزرگترین گردهمایی بین متخصصان فناوری و محققان برجسته داخلی و خارجی و اساتید دانشگاه، کارشناسان علاقمند به هوش مصنوعی، صنایع و دیگر فعالان این حوزه بود.

آیفون هوشمند

پنل هوشمند آیفون یک ویژگی قابل توجه را معرفی می کند که نه تنها راحتی را افزایش می دهد بلکه امنیت خانه را نیز به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. این ویژگی دسترسی بی‌وقفه به همه رویدادهای باز کردن در خانه را امکان‌پذیر می‌سازد و به شما این امکان را می‌دهد تا بدون زحمت افرادی را که وارد محل شما می‌شوند نظارت و کنترل کنید، حتی زمانی که دور هستید. با نصب نرم افزار مورد نیاز بر روی آیفون خود، این امکان را به دست می آورید که فردی را که پشت در ایستاده است مشاهده کرده و با استفاده از تلفن همراه خود به برقراری ارتباط صوتی بپردازید.

سیستم تشخیص و شناسایی چهره

سیستم تشخیص و شناسایی چهره، سیستمی است که بر اساس تکنولوژی هوش مصنوعی و الگوریتم‌های یادگیری عمیق (Deep Learning) قادر به تشخیص افراد می‌باشد. در سیستم شناسایی تصویر یک شخص، تصویر ضبط شده توسط دوربین با توجه به اطلاعات موجود در بانک اطلاعات، مورد بررسی قرار گرفته و شخص حاضر در تصویر شناسایی میگردد.

مکعب لیزر

مکعب لیزر یک پروژکتور لیزری RGB بسیار قابل حمل با باتری است. از آینه های پرسرعت برای منفجر کردن پرتوهای لیزر در اطراف محل در 33000 رنگ استفاده می کند.