درباره ما

درباره سپانو

شرکت دیتا پردازش سپانو در سال ۱۳۸۷ با تلاش جمعی از دانشجویان رشته نرم‌افزار کار خود را در زمینه نرم‌افزار آغاز کرد. انجام پروژه‌های بزرگ بایگانی الکترونیک در چندین شهر ایران به عنوان پروژه های موفق، نمونه ای از همت جمع جوان این مجموعه بوده است. با توجه به افزایش سرعت رشد تکنولوژی در سال‌های اخیر، سپانو  توجه خود را به ارائه خدمات درحوزه طراحی و پیاده سازی پورتال‌های سازمانی، وب‌سایتهای فروشگاهی، وب‌سایت‌های شرکتی و اپلیکیشن ‌های موبایل معطوف ساخته است تا بتواند رضایت مشتریان خود را ملاک ارائه خدمات خود قرار دهد و تمام تلاش خود را در این راستا انجام خواهد داد.

مدیریت AGILE

مدیریت و تفکر چابک یا  Agile، مجموعه‌ای از اصول و قواعد است که استفاده از آن‌ها در محیط توسعه و گسترش محصولات نرم‌افزاری، به نتایجی مانند محصولات مفید و کارآمد، مشتریان صد در صد راضی و نیروی کار باانگیزه می‌انجامد. در واقع استفاده از این راهکار باعث می‌شود تولید نرم‌افزارها کاملا مطابق با نیاز و درخواست مشتریان انجام شود. چرا که در این روش، مشتری از مهم‌ترین افراد در تولید پروژه بوده و تنها کسی است که از نیازهای واقعی نرم‌افزار مطلع است.

رضایت‌مندی مشتری، استقبال از تغییرات، ارائه محصولات و خدمات با بهترین کیفیت، برگزاری جلسات حضوری یا آنلاین برای انتقال اطلاعات به تیم پروژه از اصول تفکر و روش مدیریت اجایل می‌باشد.

مرکز تماس

مرکز ارتباط سپانو  در هفت‌ روز هفته و سه شیفت در خدمت کاربرانی است که بسته به نیاز خود راهنمایی می‌خواهند یا مشکلی را مطرح می‌کنند و به دنبال راه حل آن هستند. صدها موضوع مختلف به عنوان حلقه وصل کاربران با مرکز ارتباط شناسایی شده است؛ از مشاوره و راهنمایی گرفته تا موضوعات مرتبط با سفر، انتقادها، پیشنهادها، شکایت‌ها و… همگی موضوعاتی هستند که کاربران را مجاب می‌کند تا با یکی از کانال‌های ارتباطی  سپانو در تماس باشند.

مشتریان ما

گواهینامه ها

تیم متخصص ما

امیر عرفانی

مدیر عامل

فرزاد هندی

مدیر داخلی

آزاده نصر

مدیر بازرگانی

ساناز کبیری

کارشناس مالی

پیروز جنابی

مدیر تیم فنی

رادش فرخ منش

کارشناس ارشد فنی

ملیکا رضوانی

کارشناس ارشد فنی

سپهر محسنی

کارشناس ارشد فنی

شقایق شریفی

کارشناس ارشد فنی

شکیبا معینی زاده

مدیر تیم گرافیک

حسین مکارمی نیا

کارشناس ارشد گرافیک

زهرا افشار نژاد

کارشناس بازرگانی

زکیه سلطانیان

کارشناس بازرگانی

آذردخت پورهاشم

مدیر روابط عمومی

عرفان ویسی

کارشناس ارشد فنی

امین رمضانی

کارشناس فنی