ارائه راهکارهای سازمانی

چرا بایگانی الکترونیک !!!

گسترش و توسعه فعاليت هاي سازمان و افزايش تبادلات سازماني باعث ایجاد حجم زیادی از اسناد و پرونده ها می شود. اين امر معضلاتي چون دشواري دسترسي به اسناد، كندي بازيابي آن ها و از همه مهم تر هزينه هاي سنگين نگهداري را دربر دارد. از جمله پيامدهاي اين مسائل مي توان به صرف زمان زياد پرسنل در نگهداري و بازيابي اسناد، اشغال حجم زيادي از فضاي فيزيكي براي نگهداري از اين اسناد، نگراني هاي ناشي از حفظ و امنيت اسناد و هزينه هاي خريد و نگهداري تجهيزات مناسب براي بايگاني فيزيكي اسناد و… اشاره كرد. ما در شركت دیتا پردازش سپانو برآنيم تا با ارائه يك راهكار مناسب به سازمان ها در رفع مسائل فوق ياري رسانيم و براي اين منظور سيستم بايگاني اسناد و مدارك را با قابليت هاي زير طراحي كرديم

درباره سپانو

ابزاری قدرتمند و تحت وب، جهت تولید فرم های مورد نیاز مدیران در کوتاه ترین زمان ممکن .
فرم ساز موجود در سيستم امکان ايجاد فرم با فرمتهاي مختلف را به کاربر می‌دهد. با طراحي فرم امکان جستجو بر روي فيلدهاي آن وجود داشته و همچنين امکان Validation به صورت آنلاین از مزاياي فرم هاي طراحي شده است. از جمله امکانات فرم ساز مي‌توان به موارد زير اشاره کرد:
طراحي فرم به صورت ديناميک و توسط مديريت فرم ساز، امکان ذخيره اطلاعات در فايل سيستم و پايگاه داده، امکان ارسال اطلاعات فرم به صورت خودکار از طريق ايميل، امکان تعيين نوع فيلدهاي فرم توسط مديريت فرم ساز، امکان جستجو بر روي فيلدها،
امکان طراحي فرم به تعداد نامحدود، عدم محدوديت در تعداد فيلدهاي هر فرم

گزارش ساز سپانو

ابزاري توانمند برای تهيه‌ گزارش‌هاي ويژه و تخصصی توسط مديران جهت تصميم گيري‌هاي كارساز.
تهيه گزارشهاي دقيق و پيچيده با كمترين ميزان خطا و بالاترين سرعت ممكن، جزء نيازمندي هاي اساسي سازمان ها، كارخانجات و بنگاه هاي تجاري و اقتصادي محسوب مي شود. رويكرد سريع سازمان ها براي كاهش حجم مبادلات كاغذي و استفاده از روال هاي خودكار و الكترونيكي در انجام كارها نياز به انواع گزارش هاي دقيق را باعث مي شود. نرم‌افزار بایگانی الکترونیک سپانو در بخش‌های مختلف نرم‌افزار امکان دریافت گزارش‌های متناسب با درخواست مدیریت نرم‌افزار را فراهم می‌کند.دریافت گزارش کاربران، گزارش فایل ‌ها، دسترسی به آرشیو‌ها و … از جمله موارد گزارش‌ساز سپانو می‌باشد.

مدیریت کاربران و امنیت نرم‌افزار سپانو

در روشهاي سنتي و دستي بايگاني اسناد امكان دستكاري، از بين رفتن، صدمه ديدن و حتي مخدوش شدن وجود دارد درحاليكه با الكترونيكي شدن اسناد و گردش اين اسناد به صورت الكترونيك احتمال اين امر بسيار كم است. يكي از مشكلات سيستم بايگاني دستي اسناد، نحوه كنترل دسترسي به آنهاست كه محدود به ساختار فيزيكي بايگاني است. محدود کردن سطح دسترسی کاربران به اطلاعات از ویژگیهای دیگر سیستم بایگانی سپانو می باشد. با بكارگيري سيستم بايگاني سپانو امكان تنظيم دسترسي حتي تا جزئي ترين ساختارهاي بايگاني امكان پذير است. از دیگر موارد امنیت این سیستم می توان به لاگ کردن کلیه رویدادهای سیستم، از ورود کاربر گرفته تا تغییرات و حذف اسناد در سیستم توسط هر کاربر، اشاره نمود که این خود امکان کنترل و نظارت مستمر و غیر محسوس بر عملکرد کارکنان و توسعه شایسته سالاری را فراهم می سازد.